а текла таж мастило. Від цього у Вадима Член встав повністю і його очі загорілися. Я наказала Насті підійти до мене і взявши її руку я піднесла до своєї киска і сказала щоб вона пестила мій клітор. Як тільки вона торкнулася мені стало дуже приємно, і я мало не втратила свідомість! Вона хотіла зупиниться але я сказала їй продовжуй! І в цей момент Підійшов Вадим і я взявши його член в руки початку йому дрочити! Вадим був на сьомому небі від счстья! А потім я прибравши руку Насті початку пестити вже її клітор. Настя була не проти! Я водила пальчиком по її дуже Аленький та красивого клітора. Вона відкинулася назад і прикушуйте губу. Поруч сидів Вадим і дрочил свій член. А з моєї кицьки вже текло рікою. Потім я знову узявши член Вадима оголила голівку і засунула його до рота! Смак був солоний і мені дуже сподобалося фото голі дівчата його смоктати. Я зверталася з ним дуже ніжно. Те лоскотала голівку, то повністю брала в рот. А в цей час Вадим вже мастурбував своїй рідній сестрі! Але я сказала щоб Настя сіла йому на рот і вона послухалася. І Вадим почав як божевільний лизати її пізді. Настя кривлялись як могла. А я смоктала член і рукою пестила свій клітор. Але мені цього було мало і почала змащувати член Вадима своєї мастилом. Я терла клітор і потім цією рукою дрочила член. Від цього ЛН став весь блищати від моїх виділень. І я встала і почала сідати на пісюн Вадима! Взявши стовбур рукою навела його на вхід в піхву і почала спускатися. Я відчула як його головка торкнулася моїх статевих губ і прослизнула всередину. Від цього моє серце забилося ще сильніше. І сівбу ще нижче відчула як голівка наткнулася на мою Цьолко, і різким рухом я прорвала цю пріграду. Мене пронизала різкий біль і тут же зникла. Я вогнола його член повністю і села до кінця. Мені було страшенно приємно! Таких відчуттів я ніколи не відчувала! І я почала рухатися вгору вниз. Я бачила як Вадим отримує від цього задоволення і в той же час він лизав своєї