Всім привіт! Мене звуть Ірина. Мені 15 років. Я дуже часто мастурбує. А вперше я дізналася про це в 6 років.
Одного разу я з мамою пішла в баню і там я побачила як моя мама голить свій лобок. Я запитала у неї а чому ти їх голишся і чому у мене немає волосків? Вона мені пояснила що немає в мене їх тому що я ще маленька, а голить тому що так чистішим. Ще у неї з щілини текло що то червоне, і я пам'ятаю що навіть злякалася. Адже тоді я ще не знала про місячні. І вона мені сказала що все в порядку, і що незабаром у мене теж так буде. Коли вона повністю поголила свій лобок я помітила що вона тре своїми пальцями свою промежину. І я знову запитала її навіщо ти так зробив? Вона мені відповіла що після того як поголишся лобок завжди треба робити так. А можна я теж так зроблю? спитала я, вона мені відразу відповіла ні в якому разі! Я з цікавістю спостерігала як вона це робить, при цьому вона ще стогнала, а потім і зовсім початку Сува туди пальці. Під кінець вона вся затремтіла і потім затихла. Я тоді перелякалася дуже сильно.
І ось одного разу, коли залишилася одна вдома, я засунула свою руку під трусики і почала терти свою пісю (я тоді її називала так) і мені ставало все приємніше і приємніше. У мене намокли пальчики і я витягнувши їх з промежини піднесла до носа і понюхала. Запах був якийсь дивний. Я до цього нічого подібного не відчувала. Мені стало дуже цікаво і я облизала їх. Смак був солонуватий і мені він чомусь сподобався. І я продовжила далі терти свою пісю. Мені було так приємно, що я забула про все! Я вже відчувала що у мене там все мокро і трусики теж дуже вологі. Я терла і облизувала, і я не могла зупинитися. Тоді я почему то не відчувала оргазму. Напевно була дуже маленькою. Після цього дня, я майже кожен день приховуючи від батьків робила собі приємно! Я почала з 6 років і мені зараз 15 і я до сих пір мастурбує. Але я хотіла вам розповісти не про мастурбації моєї, а про те як позбулася невинності.
Мені тоді було 14 років. І я була дуже сором'язливою. Зовні я дуже симпатична дівчина. Я блондинка, у мене дуже довгі і густі волосся, блакитні очі, апетитна попка і грудей першого размера.І хлопця у мене не було, і я навіть не цілувалася. Але мені дуже сильно хотілося сексу. Ну ось. Приїхала до нас у гості мамина сестра та її дочка з сином. Доньці Насті було 10 років і синові Вадиму теж було 10. Наші батьки поїхали на весілля, а ми на два дні залишилися втрьох! Спочатку нам голідівчата було нудно. Ми сиділи і дивилися фільми. А потім я запропонувала зіграти в карти. Грали ми в дурня. І знову вже ставало нудно. І тут я запропонувала грати на бажання! Вони охоче погодилися. У перший же раз я виграти, а Вадим програв і я наказала йому випити літр води. І він випив. Вдруге виграти Вадим, а програла Настя, і Вадим наказав їй поцілувати мене. Вона підійшла до мене і я відчула її подих мене це чень порушило, і поцілувала мене в губи. Мої соски напружилися і мені стало жарко. Потім виграти я, і знову Вадим програв. Я наказала йому зняти свої трусики! Він спочатку соромився і не погоджувався, але потім все таки зняв! І ми побачили маленьку піськи. У нього ще не було волосків. І наступного разу знову він програв і я виграти. Цього разу я сказала йому підійти до мене і я взялася за його член своєю рукою! Від цього він став збільшуватися і я відчула що мені стає приємно. Йому це сподобалося, а Настя сиділа здивована. Потім виграти він, а програла Настя. Вадим наказав їй зняти весь одяг! Наостанок неохоче все зробила. грудей у неї ще не було і волосся на лобку теж. Просто виднілася щілину поміж ніг. Потім я виграти, а Настя програла. І я зняла з себе весь одяг! На моїх трусиках віднеліс плями від моїх виділень, і з піхв