вирішив підстрахуватися і надів презерватив, після ми продовжили, я ставив і трахкав її на рак, потім я ліг на спину і вона скакала на мені, мені це приносить величезне задоволення, мій член входив у неї повністю і яйця билися об ягодніци, було приємно відчувати її вагу на собі, після цього ми повернулися в початкове положення і я продовжив рухатися самостійно через якийсь час я відчув що ми обидва пріблежаемся до оргазму її піхву приємно запульсіровало вона закричала і скінчила, вже зрозуміло було що цей оргазм був набагато сильніше першого і приніс їй куди більше задоволення, я відчув як одночасно з моєю спермою в мене бризнула гаряча струмінь її змащення. ми лягли на ліжко знесилені й важко фотографії голих дівчат дихали, я зняв презерватив і заходився вилизувати її мастило, а потім вона облизала мій член. потім вона знову залізла на мене вставивши мій член в себе, так ми цілувалися ще близько півгодини. а потім ми пішли в душ і ще кілька разів пестили один одного. за вікном настав вечір я останній раз вилазив її, починаючи з маленьких ступень до чарівного личка, ми поцілувалися, я одягнувся, взяв її номер телефону і дуже задоволений пішов додому. Таким був мій перший раз і найкращий день у моєму житті. До речі комп'ютер я їм так і не полагодив, так що я думаю мені доведеться відвідати їх ще раз :-) але це вже інша історія!