грудей другого розміру, він порушив мене ще сильніше, але я вирішив поки його не знімати. я опускав голову все нижче і покривал всі її тіло поцілунками, особливу увагу я приділив її ніжок починаючи з чарівними пальчиків, їй вже не терпілося і вона сама зняла лівчік і почала чіпати свої червоні сосочки в цей час я піднявся до її шортиках, прийшов час зняти їх, і я не став зволікати, на ній були блакитні трусики ніж те що нагадують плавки від бікіні, вони вже були мокрі від її виділень, тоді вона повалила мене на спину і почала роздягати, мій член вже стояв кілком, вона знову залізла на мене розставивши ноги по обидві сторони мого тіла, і тоді вона терлась своїми трусиками про мої пеніс і однією рукою подрачівала його, це жахливо збуджувало мене. цілуючись я повалив її на спину, ліг поруч і просунув свою руку під заповітний шматок тканини. я став їй мастурбувати, і вона почала стогнати, я пощипував її клітор і засовував пальці в її лоно, вона сказала що у мене добре виходить і що б я не зупинявся, я зняв з неї труси і побачив начисто виголена киска яка блістела від мастила, вона як можна ширше розсунула ноги і невитриманих спокуси голі дівчата 18 років я вирішив їй полизати, я припав губами до її киска і відчув на рідкість приємний солонуватий смак виділень, я злизував мастило і проникав усередину мовою, потім я облизав її груди і ми продовжили цілуватися, однією рукою я продовжував їй мастурбувати вона почала стогнати голосніше і прикусила мені губу, я відчув як її кинуло в жар, і вона тремтіла, це був оргазм! але я залишався незадоволеним, тоді я зліз з ліжка і зняв свої труси, виявивши не мале кількість своїх виділень, вона подивилася на мене поманила пальцем і посунулась ближче до краю ліжка, усвідомлення того що зі мною займається сексом більше доросла дівчина і тим більше така красива про яку я навіть не міг мріяти, я думав приведе мене до передчасного сім'явивергання, але ні тут то було. я підійшов до ліжка і злегка натиснувши просунув свій член всередину, я відчув жар всередині її тіла, піхву стискало мій пеніс, я засовався і іноді мій член стискало ще сильніше, це були незабутні відчуття, при цьому я м'яв її грудей і гладив оксамитові ніжки, вона стогнала прикусивши свою нижню губу, я