двері відчинились і моєму поглядові постала вона. на ній був надітий короткий рожевий топік і ще більш короткі шортики рожевуватого відтінку, вона як завжди блищала, її ніжки були оголені і я міг вільно розглянути кожен їх міліметр. вона виглядала заворожуюче особливо для зголоднілого по сексу підлітка, від побаченого я збудився й остовпів.
-Ну, ти ввійдеш?-Запитала вона, і це мене розворушити.
увійшовши в квартиру я виявив, що вона одна вдома. поки я роззувався вона стояла спершись на тумбочку і сексуально схрещували свої ніжки, що я теж не міг залишити без уваги. різка хвиля збудження хлинула на мене. я пройшов до кімнати, де стояв комп'ютер і сів на диван. все йшло як і при моїх минулих візити до неї, тобто до них у квартиру :-), я вже давно думав як можна зайнятися з нею сексом якщо все пройде так як і впрошлом рази, і, уявіть все склалося як і раніше! вона зайшла до кімнати й запропонувала мені попити, але цього разу я не відмовився і вона сказала, що зараз принесе. тоді я пройшов за нею на кухню, увійшовши я побачив як вона дістає склянки з шафи. мій погляд упав на її невелику, красиву і апетитну попку, в цей момент я раптом згадав історії з еро оповідань які я читав, подумав чому б не ризикнути і невитриманих. я підійшов до неї ззаду і обняв за талію поклавши руки голі дівчата 14 років на її чудовий животик, в цей момент мій член щільно прілегалал до її ягодніцам. я відчув тепло її тіла і воно скоро поширилося й на мене, до мого члену початку доливати кров, від неї дуже смачно пахло. вона повернула голову в мою сторону і насторожено запитала що я роблю, я шепнув їй що вона мені вже давно подобається і що я її хочу. вона сказала що я їй теж симпатичний і не стала чинити опір, ще б у неї вже давно не було хлопця! я розгорнув її обличчям до себе і ми почали цілуватися, мені доводилося цілуватися з дівчатами раніше, але жодна з них не робила цього як вона, це було чудово. так ми потихеньку дійшли до кімнати, лягли на диван і продовжили цілуватися, потім вона різко перевернула мене на спину і виявилася зверху, таким чином мені випала можливість зняти з неї кофтину, мене терзали сумніви, моє серце билося так сильно і часто що моя грудна клітина пульсувала разом з ним, але я все ж прибрав руки з її талії і піднімаючись все вище стягнув цю перешкоду. на ній був білосніжний лівчік під яким ховалися