можуть почути, але рука не корилася мені, все моє єство зосередилося зараз тільки на те, що мені треба кінчити в цей чарівну дівчинку, яка так звивається піді мною. Я загарчав, відчуваючи, що зараз це трапиться, і, закликаючи всю свою силу волі, витягнув член з тепленької Дашиної кицьки. Я почав дрочити його, другий рукою притягаючи Дашину головку до мого хую. Вона мене зрозуміла і стала смоктати його, другий рукою граючи з яєчками. Я зі стогоном виплеснув сперму фото голі на її миле личко, потрапивши їй в рот. Вона все ще продовжувала лизати мій хуй, і я з насолодою відкинув голову, закривши очі.
-Тобі ж сподобалося? - Запитав я.
-Так, мені ніколи в житті не було так приємно!
-Одягайся, зараз вже урок почнеться! Нам пощастило, що це була велика перерва, а то інший клас вже давно б зайшов сюди.
Вона слухняно стала одягатися, з посмішкою поглядаючи на мене. Я помітив, що за її нозі тече крапля крові, ще трохи її було на моєму члені. Я попросив у Даші яку-небудь серветку, і, отримавши її, витер спочатку хуй, потім Дашину ногу. Дочекавшись коли вона одягнеться ми разом вийшли з роздягальні.