Дашу до лавочці. Вона слухняно лягла на неї, а я влаштувався зверху. Я поцілував її, на цей раз вона мені відповіла, і ми довго не могли відірватися один від одного. Я подивився їй в очі й почув:
-Ну що зупинився? Продовжуй ...
Я наблизився до її вушка і облизав його, покусав мочку. Даша заплющила очі. Знову опустившись до її грудка, я, тепер вже за допомогою рук, грав з сосочками: легенько кусав їх, відтягував, лизав. Даша стогнала:
-Ммммм ... Даааа ... .. Ооооо ....
Я опустився ще нижче, лизав її плоский животик, і потихеньку розстібаючи спідницю. Нарешті мені це вдалося і тепер на моєму шляху встали колготки та мереживні трусики. Стягнувши і панчохи, я лизнув крізь тонку тканину Дашину щілинку. Потім я стягнув їх, і кицька цієї маленької дівчинки постала переді мною. Я лизав її щілинку, спочатку мій язик ковзав по поверхні, потім став проникати всередину. Даша потекла, тонка цівка ковзала вниз, до лавочці. Я обережно розсунув статеві губки однокласниці і почав грати з клітором. Даша стогнала вже досить голосно, для того щоб нас могли почути, але мені не було до цього ніякого діла, в моїй голові кружляли думки лише в одному напрямку: «Я лижу кицьку цій маленькій дівчинці, вона так стогне, вона хоче мене!». Я подумав, що прелюдія закінчена і пора перейти до основного дії. Діставши з штанів стирчить колом член, я підніс його до Дашину особі:
-Я тобі лизав, тепер і ти зволь попрацювати!
Вона почала відвертатися, але я насильно ввів хуй в її рот і зробив потрахівающее рух. Даша перестала крутитися, напевно, їй припав до смаку мій член. Вона вже сама смоктала його, з викликом дивлячись на мене знизу вгору. Мені сподобався цей погляд, і я ще сильніше збудився. Даша однією рукою ласкаво м'яла яєчка, а інший легенько дрочила хуй, поступово нарощуючи темп. Я прикрив очі і сказав:
-Так, крихітко! Смокчи його!
Понаслаждавщісь, я витягнув член з її рота і, підтягнувши Дашу до краю лавки, вставив його в її пречисте піхву. Лавочка була дуже низька, і мені довелося лягти на Дашку.
-Зараз буде трохи боляче.
Я смикнувся, порвавши Цьолко. Даша коротко скрикнула, і сльоза заскользіла по її обличчю. Але я нарощував темп і вже на божевільній швидкості пер Дашу в пізді. Вона стогнала, закушували губки, обіймала обома руками мене за спину, її гострі кігтики дряпали мене. Даша обвила своїми стрункими ніжками мою талію:
-Ще, будь ласка! Дааааа ... о боже ... - її дихання фото голі дівки ставало все важче, вона хапала ротом повітря, еротично схлипуючи. Даша совала стегнами, намагаючись допомогти мені увійти в неї як можна глибше. Її вузенька дірочка щільно обтягують мій член, і це приносило мені величезне задоволення. Я ще встигав шепотіти їй на вушко всякі вульгарності, облизуючи і кусаючи мочку вуха. Я шепотів їй:
-Тобі подобається, так? Тобі подобається, що я маю тебе в роздягальні? У будь-який момент нас можуть застукати! Ти ж хочеш мене, так?
-Так ... Даааа ... про дааа ... я хочу тебяяаааа ...-відповідала вона мені.
Даша почала стогнати особливо сильно, вона звивалася піді мною, вигиналася, як кішечка, дугою. Оргазм наздогнав її, і перший, я думаю, в її житті, він дуже сильно сподобався їй. Вона почала кричати і сіпатися. Я подумав, що їй треба закрити рот рукою, адже нас