Привіт всім, неважливо як мене звуть. мені 15 років і до недавнього часу я був незайманим. так ось моя історія: вже досить тривалий час я жахливо сильно хотів зайнятися сексом, мені настільки сильно цього хотілося, що часом при вигляді сексуальної фігурки або личка, я їли стримувався що б не всадити потрійний аксель в одну з цих красунь. тим більше що моя дівчина ще не була готова до сексу і у нас з нею нічого не було, так що я розумів що незабаром просто не зможу себе стримати і зірвемо. і ось в один з рядових вихідних я за традицією посварився з батьком і пішов гуляти в повній самоті. після я вирішив поїхати в місто і перекантоваться пару днів у квартирі у своєї бабусі. ну і як завжди взяв із собою ноутбук і разліних дисків, що б нудно не було. прокинувшись чудовим вранці в понеділок, я трохи подивився телевізор голі дівчата і як завжди хотів сексу, і раптом згадав, що як те раз мама просила мене зайти до її подруги і полагодити їм комп'ютер, але причиною того, що я до них пішов стала сестра маменой подруги, невисокого зросту брюнетка з довгим волоссям і отпаднимі ніжками, чудовою фігурою і гладкою шкірою засмаглої, єдиною заковикою був її вік - 25 років. і ось я відправився в дорогу, йти до її будинку треба було метрів 500, тому я швидко досяг своєї мети. до цього я вже був у них кілька разів і завжди все відбувалося однаково (несчітая сексу звичайно) і цього разу не виявився виключенням. я подзвонив у двері і через деякий час від туди пролунав ніжний голосок: