продзвонив Ані і Яні, хотів прийти до кого-небудь з них і потрахаться, але у дівчат, як і у мене, вдома були батьки. Не вдалося викроїти навіть хвилиночку, щоб хоча б подрочити. Так пройшов весь день. Вранці я ніби заспокоївся, але прийшовши в школу і надивившись на Ситенька Яну і струнку Аню знову захотів сексу. Чомусь я вирішив, що в школі краще не пробувати розвести дівчат: де їх тут мати? Хоч куди може зайти будь-який вчитель і що буде тоді краще не думати. Але член зуділи і зуділи, коли хто-небудь з дівчат (хоч Аня і Яна були найкрасивішими в класі, подивитися все ж таки було на кого, одна тільки Дашка чого варто: підтягнута попка, гарненькі личко, шкода тільки груди маленька, але чомусь то мені такі подобалися дуже сильно, в них була якась невинність яка сильно мене порушувала) мимоволі брав яку-небудь сексуальну позу, наприклад, нагинаючись за впала ручкою, мені дуже хотілося наплювавши на всіх підійти і засадити їй. Зовсім все стало хреново після уроку фіз-ри: на ньому, як завжди, дівчата були в яких-небудь шортиках та футболках. Мені весь урок доводилося поправляти спортивні штани так, що б не було видно що стоїть хуй. Урок закінчився, всі вивалили зі спортзалу. Я як міг швидко переодягнувся і, не зовсім тямлячи що роблю, швидким кроком попрямував в жіночу роздягальню. Там чувся сміх і розмови. Я тихо прочинив двері і побачив як дівчата перевдягаються. Ближче за всіх до дверей стояла Даша, вона зняла фотболку і, залишившись в одному в одному ліфчику, почала знімати штани. Моя рука потягнулася до області паху, де знемагав від бажання стоїть член, і почала дрочити його. Даша тим часом стягнула штанці, показавши мені свою чудову підтягнуту попку. У цей момент я почув «ну добре, зустрінемося на уроці» і ледве встиг сховатися за ріг. Натовп дівчат вийшла з роздягальні і пішла по коридору. Дочекавшись поки вони підуть, я підскочив до дверей. Даша залишилася в роздягальні одна (!). Вона вбрала коротку спідницю і потягнулася за кофту. Я рвонув двері і зайшов у роздягальню, прикривши її за собою. Даша обернулася і скрикнула, прикриваючи свої груди обома руками:
-Ти якого! ... Іди геть від сюди!
Я підійшов до неї і обнявши припав до губ. Вона почала вириватися і не відкривала рот, щільно стиснувши чарівні повні губки. Але я підсилив натиск і скоро моя мова проник в її рот. Опору ослабли. Я цілував її і одночасно намагався розстебнути застібку ліфчика. Зрозумівши, що я роблю, вона знову почала сіпатися і обурено мукати. Я отліп від її губ і, сильно прикривши їх долонею, сказав:
-Даш, не смикав. Я приберу долоню, ти тільки не кричи, добре? - Я прибрав і тут же вона закричала. Мені довелося затиснути її рот знову-ну, сука! Сама винна!
Ривком правої руки я зірвав з неї ліфчик. Пружна груди показалася на світ.
-Я й не знав, що в тебе такі класні сиськи!
Не відпускаючи руку від її рота, я затиснув Дашу в куток і став, цілуючи кожен міліметр її тіла опускатися до грудей. Моя мова ковзав по її шийці, плічках і, от, нарешті, досяг грудей. Я лизав соски, іноді покусуючи їх. Мені здалося або її опору ослабли? Сосочки почали дівки голі тверднути, а легкий стогін показав мені, що Даші подобається це.
-Тобі ж приємно, признайся! Зараз я ще раз спробую прибрати руку, поводься добре!
Я прибрав долоню і замість крику з її губ зірвався шепіт:
-Так ...
-Ось так-то краще! Тобі сподобається, насолоджуйся! - Сказав я.
Я продовжив гратися з її сосками, а Дашину руки гладили мене по голові. Так як росту вона невеликого, я вже майже сидів на колінах. Мені це було незручно, і я потягну