Що ти робиш? Не треба ... оооооооо ..... - В цей момент мій член прорвав увірвався в її невинну кицьку і я завмер, з її вуст зірвався крик і її ноги вп'ялися мені в спину. Я почав здійснювати повільні рухи назад-вперед, сам не усвідомлюючи що творю. За її щоці потекла сльоза, потім ще одна ... Я нарощував темп але відчував що довго так не зможу ... Після декількох хвилин біль по видимому пройшла і Юля застогнала голосніше в перемішку зі схлипуваннями ... Я продовжував цілувати її обличчя, її очі, її губи ... Вона лежала і тихо хлипала. Я відчув тремтіння в тілі і витяг член з її вже не незайманої кицьки, тепло початок розливатися по всьому тілу, а сперма струменями вихлюпувалася і падала Юлі на живіт, на промежину, на груди ... Коли хвиля відступила і остання крапля сперми впала на неї, я відповз убік і Приляж на своє місце поряд з нею. Юля лежала з розставленими ногами, все в спермі і плакала, великі сльози котилися по її щоках і тільки зараз я зрозумів що накоїв ...
- Юля, Юля ... прости мене, будь ласка, я ... я люблю тебе ...- прошепотів я їй на вухо і обняв
Вона припинила так голосно плакати, але сльози все ще стікали по її щуках. Я поцілував її в губи, вона не відштовхнула але й не відповіла мені.
- Я ж просила, не треба ... - Прошепотіла вона не відкриваючи очей
- Але я люблю тебе, я хотів щоб тобі було добре ...
Вона не відповіла нічого ... Після чого я піднявся, натягнув штани, знайшов у напівтемряві чистий серветку і почав витерать її стегна і живіт від насінини. Вона лежала нерухомо з заплющеними очима і тихо і обривисті дихала. Закінчивши, я посунув тканину трусиків на місце. Вона тихо повернулася на бік і застебнула спальник.
- Сонечко, зайчик, ну прости мене будь ласка, голі дівчата 18 років фото - я поцілував нахилився над нею і поцілував її в щоку. Вона відвернулася і я більше нічого не чув окрім її тихого дихання ...

На ранок я прокинувся самий останній, в наметі нікого не було. Я виліз з неї, встав і озирнувся. Олег з Ларою збирали свій намет і все що було розкидано нами на галявині, Юля сиділа недалеко від нашої наметі на колоді і дивилася в ліс. Я підійшов до неї ззаду і сів