Так ... - Її рука здригнулась. Я присунув свою голову ближче і торкнувся в темряві губами її носа, вона заплющила очі і зробила легкий рух головою, щоб знайти своїми губами мої. У цей прекрасну мить наші губи стикнулися, серце виривалося з грудей. Її губи обпалювали моє обличчя, я втратив самоконтроль ... Ми вже не розбирали де губи, де очі ... Я опустився нижче, провів устами по її підборіддю і опустився нижче, вп'явся губами в її шию. Юля відкинулася назад і закривши очі почала щось тихенько муркотати. Я вдихав запах її волосся, доторкався губами до її ніжної шкіри, почав повільно розстібати її спальник.
- Що ... що ти робиш? - Ледь чутно прошепотіла вона не відкриваючи очей.
- Не бійся, я тебе не ображу, нам буде добре ... - Тихо сказав я.
Вона тихо зойкнула і обняла однією рукою мою голову, притиснула до себе міцніше. Я почав розстібати кофточку її, опустився устами по шиї нижче, оголив від одягу її плече і почав цілувати його.
- Ні, не треба ... - Рішуче мовила вона і легко відштовхнула мене, але я побачив що в її очах горіла пристрасть. Я знову наблизився до неї і поцілував у губи, на цей раз настойчевей. Вона відповіла, моя мова проник між її губ і зустрівся з її язичком. Мої очі вже звикли до цієї напівтемряві і я міг уже нормально розрізняти предмети. Оторавашісь від її гарячих губ, я знову опустився нижче і розстебнув її кофточку вже до половини, звідти показався чорний бюстгалтер. На цей раз вона не заперечувала і я розстебнув кофту до кінця. Моя мова ковзнув ще нижче і я поцілував її між грудьми, її бездоганна шкіра відповіла жаром. Я почав звільняти її плечі від ліфчика, зняв обидві лямки і почав стягувати бюстгалтер вниз. Не припиняючи цілувати її шию і підборіддя, я почав потихеньку тягнути ліфчик вниз, Юля тільки переривчасто дихала і видавала приглушений стогін. У миті моєму поглядові відкрилися дві маленькі бездоганні грудки і крошечьнимі сосочками. Мої губи та година ж торкнулися правій груді і Юля сіпнулася від нового почуття яке пробило її тіло. Вона остаточно втратила самоконтроль, однією рукою вона гралася моїми волоссям ... Я ж у цей час цілував і облизував її прекрасну груди. Потім я опустився ще нижче і поцілував її в пупочек, доторкнувся до нього своєю мовою, вона відповіла і прогнулася до мене. Цілуючи кожен сантиметр її прекрасного животика я почав розстібати блискавку на її джинсах. Вона не пручалася, як ніби не усвідомлюючи цього, вона зігнула ноги в колінах і чуть чуть подалася вперед, допомагаючи мені. Я стягнув з неї джинси і відкинув у темряву. Її ніжки розійшлися в сторони і від бажаного мною задоволення мене відділяла лише тонка смужка тканини. Я ніжно доторкнувся до трусиків і її шкіра обпекла мене. Рука відтягнула цю стрічку тканини вбік, відкриваючи мені її принадність. Я зовсім збожеволівши, її бездоганна киска з коротко подстріжінимі волоссячком вабила мене. Я наблизив свої губи до її промежини і Лизніть

л її губки по всій довжині.
- Ні, стій ... а-а-а ... - Тихо зойкнула вона, але я її не слухав, а взявся швидше пестити язиком її губки і клітор, намагався проникнути всередину, протиснутися між цих маленьких прекрасних половинок. Руками я обхопив її попку і ніжно гладив її оксамитову шкіру.
- Припини, пожежі-а-алуйста ... Ігор, не треба ... зупинись ... - Вона хотіла зупинитися і в той же час не хотіла. Я лизав кожну складочку її прекрасною кицьки, її м'язи були напружені. Вона рукою намацала мою голову у себе між ніг і спробувала відштовхнути її, але її зусилля було дуже слабким. У цей час я обхопив її клітор губами і легенько втягнув у себе. Вона видала гучний стогін і затремтіла.
- Будь ласка, оста-а-Анів ... мммммм ... - Своєю мовою я все енергійніше і швидше рухався між її губками ...
- Аааааааааа .... - Вона неголосно закричала, стегнами вона стиснула мою голову, а рукою пригорнула її як можна щільніше до своєї кицьки. Я не зупинявся, відчуваючи як відрірует її тіло. Вона пронулась, її плечі й шию зводили судоми, судоми насолоди ... Її стегна все сильніше стискали мене, а я все не зупинявся ... Волога сочилася з її дірочки, я ледве встигав злизувати її і розтирати губами й язиком по всій її киска. Через кілька десятків секунд цього блаженства вона почала повертатися на землю і хвиля оргазму відступила, м'язи розслабилися, судоми потихеньку припинялися. Нарешті вона і зовсім розсунула ноги і випустила мою голову з свого полону, вона обезсілено лежала з закритими очима.
В мені вирувала пристрасть, мій член стояв у штанях як кілок і просився назовні. Перебуваючи як би в тумані я швидко розстебнув штани і спустив їх разом фото дівчат голі з трусами до колін. Нічого не кажучи я посунувся ближче до неї і поцілував її губи, вона відповіла, її очі трошки прочинилися. Мій член бовтався над її мокрій киска, чекаючи тієї миті, прекрасного миті, якого я чекав так довго ... Не припиняючи цілувати її губи я рукою направив свій член до її розкритим губках. Головка торкнулася її губок і ще порушеної клітора. Юля ворухнулася і відкрила очі. Я провів головкою між її губками і вже був готовий увірватися в неї ... Її губи відірвалися від моїх, і вона прошепотіла: