а що тут планувати, я збираюся провести прекрасну ніч з Ларіской, вино її розкріпачує, і вона буде не проти, а в тебе які плани я поняття не маю, - промовив Олег забиваючи в землю черговий кілок.
- Мені подобається Юля, тільки вона така неприступна, робить вигляд що її це зовсім не цікавить.
- Та облиш ти, вона як і всі дівки в її віці, тре у ванній свій клітор і мріє смоктати чий то великий член, - посміхнувся Олег, - налий їй пару стаканчиків вина і все у тебе з нею вийде.
- Ти так вважаєш?
- Звичайно, всі вони цього хочуть, тільки мовчать. Ініціативи від них чекати марно
- Я подивлюся, постараюся то її розворушити, - рішуче сказав я.

Захід сонця повільно накривав чотирьох людей, що сидять біля багаття, над яким все ще висіло кілька несьедених порцій шашлику. Олег вмів готувати шашлик. Два пляшки вина вже були порожні, Лара голосно сміялася над кожною жартом і заглушувала дзвінким сміхом всі звуки, що наближається ночі. Юля випила мало, чи бездоганне виховання, чи вона сама не дозволяла собі зайвого. У хід пішла гітара, всі слухали акорди знайомих пісень і підписали приспіви всі разом. Несподівано нас накрила ніч, вогонь у багатті повільно догоряли, Лара і Олег цілувалися вже кілька хвилин, Юля дивилася в небо і про що думала, я сидів і думав, думав про неї, згадував її сміх, її голос, її ...
- Ми пішли спати, просимо нас не турбувати до ранку, - весело перервала мої думки Лара
- Ви йдете спати ... разом? - Не приховуючи своє здивування, Юля глянула на них.
- А що тут такого? Ми часто спимо разом, це цілком нормально для пари, - підморгнула їй Лара.
- А як же намети для хлопчиків і дівчат? - Я помітив що Юля була ніж те трошки налякана.
- Та не бійся ти, Юль, Ігор адже тебе не з'їсти, він гарний хлопець, - не замовкала Лариса, - правда ж? - Вона весело глянула на мене.
- Звичайно не сьем ... - Мені перехопило подих.
- Ну все, ми пішли ... - Олег взяв Лару за руку і пустив її в намет першої, - Доброї ночі, якщо ми будемо шуміти, не звертайте уваги ...
- А як же ... - Юля в подиві хотіла щось заперечити
- Я йду спати, - перебив її я, і показуючи всім своїм виглядом свою байдужість, заліз у намет, вона залишилася на галявині одна. Через пару мить вона пройшла моєму прикладу і теж заповзла в намет. Я вже заліз у свій спальник і заклавши руки за голову, дивився у стелю намети.
- Юль, що з тобою?
Вона закрутила головою, потім знайшла поглядом всой спальник і сіла біля нього:
- Просто мене бентежить думка що я проведу ніч в лісі в одному наметі з хлопцем.
У мене швидше забилося серце, вона закінчила вкладатися спати. Ми лежали і дивилися в стелю, з сусіднього намету була чутна якась метушня.
- Юля?
- Так?
- Ти ж не хочеш поки спати?
- Ні
- Хочеш погово

рим
- Ну давай
- А про що?
- ... Не знаю - я не міг пробачити собі свою дурість ...
- Смішний ти, - захихотіла вона.
- Ти готова говорити на будь-які теми?
Вона мовчала, потім заворушилась і вимовила:
- Тільки без непристойностей, а то я тебе знаю
- Добре, ніяких непристойностей, - посміхнувся я.
- Ну і про що ти хотів поговорити?
- У тебе є хлопець? - Тихо видавив я
- Ні, - прошепотіла вона після недовгої паузи
- Юля, ти мені дуже нравішся, - моє серце билося все частіше і частіше, - ти така гарна ...
- Спасибі.
- А я тобі подобаюся?
- Подобається, - тихо прошепотіла вона.
- Юля?
- Так, - прошепотіла вона ...
- А ти коли небудь цілувалася?
- У сенсі? - Задихаючись прошепотіла вона після паузи несколькосекундной
- У прямому ... з хлопцем ...
- Ні ...
- А ти коли небудь любила?
- Так ... - Було чутно що голос її тремтить ...
- І хто він?
- Навіщо тобі це треба? Навіщо я тобі взагалі все це розповідаю? - Тихо прошепотіла вона все тим же тремтячим голосом
- Ну, тому що любов цікава тема  голі дівчата 12 років... - Не знайшов я нічого краще для того щоб відповісти ...
- А як я тобі подобаюся? - Все тим же пошепки запитала вона після нетривалої паузи
- Ну ... Ти завжди сяєш, випромінює життєрадісність і ти ... ти така гарна ...
- Ти мені теж завжди ... подобався ... - Сказала вона тремтячим голосом - тут так холодно, - додала вона після паузи.
Я не довго думаючи, посунувся до неї і в темряві наші тіла виявилися дуже близько один до одного, я бачив у темряві обриси її обличчя, відчував її тепле обривисті дихання. Я випадково опустив руку між нашими спальниками і відчув її холодну долоню. Вона відчула дотик але нічого не зробила. Я взяв її тендітну ручку в свою і прошепотів: