емов! Я його вивчила на літніх канікулах, якщо раптом якийсь ні будь педофіл пристане », вимовила Герміона, вже стояло перед Гаррі. «Ні улюблений, твій член мене завів, і зупинитися я вже не зможу .... Так, я ще пару заклинань вивчила ... », вона махнула паличкою, і з Гаррі моментально впали на землю труси з штанами, вона змахнула другий раз, і член його, який вже трохи пріослаб, напружився і збільшився у таких розмірах, що Гарі страшенно хотілося кричати, але так як він не міг навіть відкрити рот, йому довелося тільки дивуватися двом речам: який ЗДОРОВИЙ став член, і тим, навіщо Герміона вчила ЦІ заклинання - то ж від педофіла! З себе ж Герміона зняла одяг без магії, вона ще одним рухом палички скинула Гаррі на землю, поклавши його на спину. Гаррі лежав не ворушилися, а член його стирчав, як Ейфелева вежа. Герміона тут же, не роздумуючи, стрибнула на його дружка. Гаррі мало не завив від болю. Біль продирали все тіло, але Гаррі навіть елементарно почухатися не міг. Користуючись положенням, Герміона перекручувалися як могла. Ні, в рот вона член не брала, Грейнджер спочатку стрибала на ньому з усіх сил, все глибше і глибше проникаючи в свою влажненькую пісечку. Скінчивши, вона почала експерементувати: за допомогою чарівної палички, вона подовжила член Гаррі на стільки, що той міг дістати семпатичні голі блондинки до анала Гаррі. Тут Герміона вирішила потішитися, вона не стала потихеньку вводити член в дупло Поттера, а вона ривком всунули його туди. Гаррі лежав страждаючи від болю, але в той же час, кайфуя тільки від думки що він має сам себе. Далі Герміоні знову захотілося отримати такий надзвичайний оргазм, як раніше, але член подовжився ЩЕ. Герміона стрибала, кричала, стогнала, орала (їй теж дісталося, адже величина члена була не багато не мало 40см), і, вже відчуваючи що кінчає, вона сіла пиздить Гаррі на обличчя, і стала тертися, пропускаючи в свою промежину його ніс. Гаррі не міг рухатися, але міг відчувати, запах Герміонених соків просто добивав Гаррі, це був запах тухлої риби. Герміона ще пару раз встромилася своєю кицькою в ніс, і скінчила. Вона кричала дуже голосно, її пронизливий крик пролунав по всій території Хогвордца. Герміона, знесилена (так як працювати доводилося тільки їй, Гаррі міг тільки лежати і постановити) лягла Гаррі на плече і початку постановать, тобто займатися тим, чим займався до цього Гаррі. «Не може бути !!!», вигукнула Герміона, оскільки не чекала від Гаррі відповіді, вона сама пояснила йому:« Ті крики - вони припинилися! І ті істоти направляються сюди ». Хоч Гаррі і не міг рушити, але він зробив такий вираз очей, що Герміона все зрозуміла: вона взяла мантію-невидимку, і хотіла лягти на Гарі, але його член знаходився все ще під магію, і був все такий же великий. Не довго думаючи, Герміона прийняла рішення: вона лягла "валетіком", тобто свою голову до члена Гаррі, а свою, до цих пір не закриту трусиками пізді, до рота Гаррі. Вона лягла, поклала зверху мантію, і взяла в рот член Гаррі, на скільки