Герміона кілька рас прочитала це, і віддала Поттеру. Гаррі не став обтяжувати себе, він встиг прочитати тільки один раз, і то шматками. «Навіщо, навіщо ти йому потрібна після заходу сонця ???», почав обурюватися він. «Ні знаю, може книги будемо читати ..», при цих словах вона піднесла руку до промежини і трохи почухала. «Все, все, всім відвідують залишити приміщення!», Вигукнула мадам Памфрі, як тільки на годиннику пробило без п'яти підлогу п'ятого. Герміона підійшла до Гаррі, і нахилилася до нього, Поттер тільки хотів поцілувати її, як та піднесла губи до вуха і прошепотіла, намагаючись рукою фото голі дівчата 12 років пролізти під труси до Гаррі: «Я тобі принесла мантію-невидимку, після 12 годин накинь її і приходь до хижі до Гегріда, я з ним про все вже домовилися ». Закінчивши фразу, вона так стиснула рукою член, що Гаррі аж зойкнув від болю. Поки Гаррі прочумався від скоєного, Герміона вже зникла за дверима.
Ніч. Без 5 дванадцять, з палички Гаррі початку доноситися музика, на кшталт, як здогадався сам Гаррі саунд трек з к / ф «Бумер». Гаррі встав, наказав палички замовкнути, та послухалася. Він одягнув штани, натягнув футболку і взяв з під матраца мантію-невидимку. Акуратно надівши мантію, він почав повільними кроками пробиратися до дверей лікарняного крила. Підійшовши до дверей. Гаррі потихеньку почав смикати дверну ручку, але та ні в яку не піддавалася. Тоді чарівник направив чарівну паличку на шпаринки і прошепотів * АЛАХАМОРЕ *. Двері примусово відкрилася, і не затримуючись, Гаррі