Гаррі, ти прокинувся? Як здорово », Г. Поттер відкрив очі, але нічого побачити не зміг, через кілька секунд йому в руку вклали окуляри. Він одягнув їх і став фокусувати зір, перше що побачив він - радісне обличчя Герміони, далі, трохи далі стояла модам Памфрі, лікарю зі школи Хогвардс. Гаррі подивився по сторонах і зрозумів, що лежить в лікарняному крилі школи. «Що зі мною відбулося?», Запитав, тільки що отямившись Гаррі. «Тебе вразив заклинанням цей ....», Вона осеклась на півслові, так як мадам Памфрі до цих пір перебувала за її спиною. Кілька секунд стояла тиша, але не повна, Гаррі чув обурені крики, що доносилися з вулиці. Цю тишу порушив Гегрід - лісничий цієї школи, він з такою силою відкрив двері, що Герміона мало не встрибнула на Гаррі від страху. «Як ... ... .. Що ... .... Чому ... .. », почав заїкатися Гегрід. Він швидко підбіг до Гаррі і почав його оглядати, як ніби той повинен йому пару сотень галеонів (американсько - чарівні гроші). «Хто тебе ... .. За що .... Скажи хто це, я йому .... Я .... яйця відірву !!!!», почав обурюватися Гегрід. «Та не варто, я йому їх вже про ... ..», Герміона знову заїкнулася, згадавши, голі дівчата 14 років фото що за спиною в неї стоїть мадам Памфрі, яка з великим інтересом слухала їхню розмову. «Ой, ну ладно. Я піду по справах », побачивши як на неї дивиться Гегрід, поквапилася мадам Памфрі. Як тільки вона зникла за двері, які спеціально не дозакрили, Гегрід підняв чарівну паличку і крикнув: * Закрити *. Двері з таким бавовною закрилася, що було чути як мадам Памфрі ебнулась від переляку на підлогу. «Ну розповідайте ..», продовжив Гегрід. І тут Герміона залепетала як вони гуляли і ... ... Але Гегрід, не давши закінчити їй, відразу перейшов до Гаррі: «Ну як все було?» Але тут то вже Гаррі упиратися не міг, і йому довелося розповісти всю правду про те, що трапилося.
«Ну, гаразд, з ким не буває!», Промовив Гегрід як тільки Гаррі закінчив розповідь. Він так подивився на Герміону, що та залилася фарбою і відвернулася. Лісничий глянув на годинник і вигукнув: «Ой, ну все, мені пора ... мені ще Прожорліков годувати треба, вони тільки вчора з яєць вилупилися! Ну до зустрічі, я пішов! »Не встиг Гегрід віддалитися за двері, як тут же з'явився професор Дамболдр - директор школи. «Я чув, Гаррі ти йдеш на поправку?», Вимовив він, оглядаючи його і Герміону. «Гаррі боявся вимовити хоч слово, адже він так ще і не розмовляв з професором після того, як він їх застукав .... Але Дамблдор не промовив ні слова на рахунок тієї ночі, він тільки не зводячи посмішки з особи оглянув ще раз навколишніх і вимовив:« Ну одужання тобі Гаррі! »Він повернувся і попрямував до дверей, Гаррі з Герміоною тільки хотіли зітхнути з полегшенням, як директор повернувся і націлив паличку в їхній бік. Напарники перелякалися, але Грейнджер перелякалася більше, так як саме на неї була націлена паличка, Дамблдор що щось тихо промовив, і з палички вилетів зелено-коричневий світло, і попрямував прямо в кишеню Герміони. Після, професор прибрав своє знаряддя, і вийшов з лікарняного крила. «Що ... що там ...», почав метушиться Гаррі. Герміона повільно запустила руку в кишеню, і ще повільніше дістала звідти клаптик паперу, на якому були накарябани кілька слів.
Завтра, як тільки сяде сонце, до мене в кабінет! ...