сестри! Подивившись вниз я побачила що там пояаілась моя кров. І це мене порушило ще сильніше! І Я почала скакати на ньому! Я стогнала і вже не контролювала себе! Руками я почала м'яти свої груди і прикушуйте губу. Моє піхву щільно обхоплювала член Вадима! Мені ставало все приємніше і приємніше! І я відчула як до мене наближався оргазм! Мене всю затресло і стінки моєї матки почали зменшиться! Моя пізда пульсувала! Це було таку насолоду, якого я ще жодного голи дівчата  разу не відчувала. Коли мій оргазм пройшов і з моєї пізді полилося рікою змащення, я відчула як з члена Вадима вилітала сперма і билися в мені! Його член почав обм'якати і коли повністю я встала з мого піхви стікала його сперма з моїми виділеннями і його член теж був увесь у спермі з моєю кров'ю. І я облизала його член! Він весь став чистим і блискучим. Потім я підійшла до Насті і попросила її облизати му кицьку. І вона почала виліивать всю цю рідину і мені знову було приємно. І я тим же віддячила її. Я почала лизати її клітор і довела її до оргазму! Вона різко совала тазом і видала стогін. Виділень у неї було не багато і я все вилизали. Після ми пішли в душ. А після я сфоткати Киску Настусі і член Вадима і я часто дивлюся на них і всі згадую ...
Ось і зараз коли все це згадувала дуже збудилася і однією рукою пічатала, а інший засунувши в трусики мастурбувала ... і мої пальчики дуже липкі від виділень ... Зараз буду кінчати!